ONIKS – ЮВЕЛІРНИЙ БРЕНД З 30-РІЧНОЮ ІСТОРІЄЮ

Усе почалось з маленького магазина та майстерні в центрі Хмельницького. Виросло — до ювелірної мережі, власного виробництва та одного з найбільших онлайн-магазинів в Україні.

Бренд ріс і розвивався разом з нашою незалежністю попри всі складнощі: буремні 90-ті, криза 2000-х, криза 2008 року, важкий 2014 рік та повномасштабна війна. Але сміливість та воля, притаманні всім нам, не дозволили здатись і змусили тільки більше любити та горіти своєю справою. Символічно, що зараз наше виробництво, офіс та головний магазин займають весь будинок, у підвальному приміщенні якого все і почалось. В Oniks люблять символізм. Це сімейний бізнес, яким займається вже два покоління. Це фанатичне родинне захоплення, яке знаходить свою мету в причетності до ваших спонтанних радостей, важливих моментів та незабутніх подій. У причетності своїми ювелірними виробами.

Чому Oniks? Просто саме з цим каменем було продано перший наш виріб. Символізм.

АСОРТИМЕНТ

В Oniks є прикраси на будь-яку примху. Наш асортимент не обмежується однією стилістикою чи напрямом. Тут і вишукані розкішні вироби з дорогоцінним камінням, і бюджетні лаконічні прикраси на щодень, і неординарні колекції ручної роботи.

ЯКІСТЬ

Oniks ставить якість у головний пріоритет виробництва. Прикраси ретельно перевіряються та відбираються перед тим, як стати доступними до замовлення. Також на всі вироби діє гарантійне обслуговування. Протягом року — на срібло та двох років — на золото.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Над дизайном прикрас Oniks працюють не тільки ювеліри бренду, а й підписники в соцмережах. Навесні 2022 року ми провели конкурс на найоригінальніші ідеї патріотичних прикрас. У результаті – на світ з’явились два унікальні дизайни, що одразу стали хітовими: кулон «Тризуб. Літак Мрія» та кольє «Булава».

Також особливою гордістю бренду є каблучка «Моя Україна», ідея якої народилась ще в 2018 році і якою зараз українці по всьому світу розповідають про свою Батьківщину.

ПАКУВАННЯ

Прикраси – це завжди емоції, а емоції починаються з першої миті. Саме тому упакування Oniks створене, аби викликати захват ще до зустрічі з прикрасою. Брендові мішечки та коробочки ми доповнюємо патріотичними наліпками та змушуємо вас радіти перед тим, як з’явиться блиск бажаного виробу.

КОМУНІКАЦІЯ

Oniks у соцмережах – це бренд-інфлюенсер. Це корисні поради, цікаві історії, це новини, трохи гумору і тільки потім — це магазин. Ми постійно спілкуємося з аудиторією – дізнаємося про їхні ювелірні звички, вподобання, життєві ситуації. І самі щиро розповідаємо про бренд та його «внутрішню кухню».

Дірект-менеджери Oniks у діректі – наші митці. Вони знають усе про асортимент, склад та особливості виробів і можуть допомогти із запитами рівня «підібрати камінь під колір очей» та «знайти каблучку, де 32 камінчика».

ЗІРКИ

Oniks обирають українські зірки, блогери та інфлюенсери

АНДЖЕЛІНА ДЖОЛІ

Знаковою та вже легендарною для Oniks є історія про подаровану Анджеліні Джолі каблучку «Моя Україна». Усе сталося, коли зірка приїжджала до Львова. За щасливим збігом нам вдалося на хвилину поговорити з Анджеліною, подякувати їй за підтримку та подарувати каблучку.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Бренд Oniks — прихильник тихих донатів. На постійній основі ми передаємо кошти на ЗСУ та різні збори, але залишаємо це поза публічним простором.

Дякуємо кожному клієнту за те, що безпосередньо допомагає нам у цій справі.

Пропозиції по співпраці, партнерство, опт: reyteld13@gmail.com , 0975833597 Денис (Viber, Telegram)

Діяльність інтернет-магазину здійснюється від імені ФОП Рейтель Д.Б. ІПН 3520311073 - офіційного представника торгової марки "Онікс

Ласкаво просимо

Виберіть валюту: