| Артикул | 3961/1р-PWT |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03524 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03470 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03523 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |