| Артикул | 133349-ТР |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-Т |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1911 |
| Вага | 68.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00588 |
| Вага | 53.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133207 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1093б |
| Вага | 15.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03072 |
| Вага | 10.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133226 |
| Вага | 14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133231 |
| Вага | 15.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112697 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133137 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05812 |
| Вага | 12.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1875 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 1041телець |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 959 |
| Вага | 7.79 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133214 |
| Вага | 15.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1278 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03718 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1322 |
| Вага | 21.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 905-01134ч |
| Вага | 11.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133223 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221тілець |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 537901300 |
| Вага | 16.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1178 |
| Вага | 13.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03884 |
| Вага | 18.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133221водолій |
| Вага | 10.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1823 |
| Вага | 78.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03808 |
| Вага | 14.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02749 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03797 |
| Вага | 16.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |