| Артикул | п03159 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п04102 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 240238 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03789 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03511 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03514 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03592 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03727 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03753 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03284 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 13759 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03506 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04051 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04056 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02994 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п04024 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04025 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04030 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04028 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |