Безкоштовно зі всіх операторів України 0 800 750 775 Замовити зворотній дзвінок
Серебряные серьги-кольца 122439
Лидия
Какой диаметр?
Серебряный крестик 13759
Денис
Очень красивый крестик !
Серебряная подвеска св. Бенедикт 131554
Наталя
дякую за чудову підвіску, за приємне спілкування при оформленні замовлення, за швидку доставку.
Серебряная иконка 131553
Наталя
дякую за чудову іконку, за приємне спілкування при оформленні замовлення, за швидку доставку.
Серебряный православный крест с чернением
Куць
Оу, і реальна вага не дотягнула 9 гр((, про що написано на бірочці, але не тут на сайті.
Серебряный православный крест с чернением
Куць
Вчора забрала з пошти своє замовлення. По-перше, товара не було онлайн в наявності, сказали треба почекати пару днів, щоб з іншого магазина відізвати. Ок. Але виявилось не пару днів, а пару тижнів.я вже вирішила ну ок. Куплю в інших. І тут без попереднього дзвоника про відправку мене пошта повідомляє, що їде посилка. І це погано. Бо на той час я чекала дзвоник, аби уточнити, чи фото крестика було виставлено корректно. Річ у тім, що на вушко нанесено зображення православного хреста неправильно. І то є груба помилка ювеліра. Якщо ви беретесь робити такі сакральні речі, треба розумітись хоча б по мінімуму. Це те саме, що перевернути пентаграму((. Спочатку хотіла відмовитись, але в замовленні був ще один хрест зі Спасом нерукотворним і молитвою, який дуже чекала донька. Замовлення забрала, і понесла хрестик в ювелірну майстерню, аби до освячення кудись ті планки спиляли. Загалом вироби гарні, якісні. Але халатне відношення ювелірів до релігіозної символіки обурює!!
Браслет с красной нитью и фианитом б03095
Lady-LL
Браслет добротный, качественный, не тонкий!! Выглядит более-менее солидно. Сама нить толстенькая, не кашлатается, легко чистится жидким мылом и водой. Замок надежный, завальцованый цирконий ни к чему необязывающий, ко всему подходит.
Серебряное кольцо
Алла
А возможно ли изготовление 20 и 22?
Золотое кольцо
Lady-LL
Кольцо симпатичное, хорошо сделано, тактильно-приятное, ни к чему не цепляется, удобное в носке)) что не может не радовать :) Можно комбинировать с другими кольцами в разном цвете и количестве - в этой тематике а-ля «Pandora”..
Золотое кольцо
Lady-LL
Украшение красивое, цельное, смотрится отлично (в живую лучше, чем на фото сайта)! Ожидания более, чем оправданы))) Сервис хороший (красиво упаковано все + салфетка для ухода). Не очень удобно, что нельзя авторизироваться на Вашем сайте и добавлять в избранные понравившиеся украшения, каждый раз ищешь все заново. Ну и хотелось бы наличие размерной линейки (почти никогда нет украшений достаточно «ходового» 18,5 размера). А так все супер - спасибо!!
Серебряная цепочка Снейк (1.5 мм) 15002-1.5
Микола
Якість хороша.
Cерьги Скромность в серебре 3.1 см 122496
Оксана
Стильные, хорошего качества. Мне очень понравились! Прислали в брендовой упаковке и сладким комплиментом!