| Артикул | с09230 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09725 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09726 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09724 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07469 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08203 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07985 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07601 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07747 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08172 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05472 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07113 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07940 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06126 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08123 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08319 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09352 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09720 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09718 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08102 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07867 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07984 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09719 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09668 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08106 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07374 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09637 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07534 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07381 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08753 |
| Вага | 6.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |