| Артикул | 1045 |
| Вага | 19.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1053 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 631 |
| Вага | 12.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 632 |
| Вага | 11.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133233 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 970 |
| Вага | 28.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | рс311319 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133354 |
| Вага | 96.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1799 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 13759 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1062 |
| Вага | 26.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1602 |
| Вага | 44.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 181068 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |