| Артикул | 181381 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | 181382 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Муасаніт |
| Артикул | кол02345 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02315 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02290 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 8181р-QGR |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01837 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 8188р-QGR |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 8188р-HSPH |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-00971 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01407 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 745781121 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0174у |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0173у |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02636 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02635 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02634 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02467 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 743091121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02379 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01357 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01233 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00786 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00600 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01863 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00788 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02297 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01641 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...