| Артикул | кол00954 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01752 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01039 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01059 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01205 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01712 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01563 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02046 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01382 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01833 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 719071121 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 719291121 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 718891121 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 719261121 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 719112421 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 732861121 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 736121122 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 719123121 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 736131122 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 734171121 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112081121 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 719361121 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 719321121 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01087 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01812 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01180 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | кол01526 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01573 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01899 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...