| Артикул | кол01898 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01920 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | кол02273 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02289 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01356 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01179 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | кол01325 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | кол01226 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01810 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01127 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01681 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01822 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18845 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01045 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01341 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | 18966 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01814 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01624 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01859 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | кол01416 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01418 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0059di |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01738 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01790 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01817 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01906 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02051 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01057 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...