| Артикул | кол01786 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01773 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02123 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02014 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01771 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02224 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01480 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01759 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01513 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02364 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01613 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01766 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01772 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01669 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01391 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02066 |
| Вага | 6.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18619ч |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 18974стрілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01256Е |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974рак |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01254О |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974тілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18974терези |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...