| Артикул | 18647 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 18656 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18657 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0029ca |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | колб0030z |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 18753 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18804 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18773 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181006 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18838 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01407 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01474 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18895 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18906 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01405 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01389 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18911 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз Лондон Блю, З каменями |
| Артикул | кол04281 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01572 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18913 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18918 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 18797 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01545 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01547 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01546 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01524 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01603 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18986 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0052nl |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01695 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...