| Артикул | кол02277 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01077 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01182 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | колб0026arp(0,6) |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01439 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01008 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01324 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | кол01477 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01401 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01471 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01322 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01517 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0041lg |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0038ca |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0037ca |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01576 |
| Вага | 8.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01454 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01515 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0056di |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0051ca |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01692 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01846 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01895 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181117 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01910 |
| Вага | 11.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860348 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02023 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0137mi |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...