| Артикул | 123578 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07747 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08172 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2477/1p-RUBY |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | с08639 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07745 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09674 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05938 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08614 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07981 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08096 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07421 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07423 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0709ca |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0726mi |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07422 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123259 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08613 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122546 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122918 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07122 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0702ca |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | OR111550 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0698va |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0697va |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08444 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0696va |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08097 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123544 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |