| Артикул | 1119к |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0483у |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08069 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0490cha |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0530gl |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0507ca |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0508ca |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0506ca |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0531gl |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 2713/9р-HRUB |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | 2620/1р-HRUB |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2620/1р-HSPH |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1797ж |
| Вага | 0.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1797ч |
| Вага | 0.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0661ri |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123443 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | с03326 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03203 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122206 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 122316 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122304 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с06050 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122483 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06504 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 122597 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06864 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06897 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01580 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07055 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122735 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |