| Артикул | с07985 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07601 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07984 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123261 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06294 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08424 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01112 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08255 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07300 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123150 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06755 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09652 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1713 ж |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01634 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00909 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580142м |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580142в |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123078 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123292 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08337 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08825 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07770 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06934 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06335 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08056 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07490 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08275 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09373 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09372 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09371 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |