| Артикул | 123182 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR116110 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01132 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01373 |
| Вага | 5.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09338 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123236 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09094 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09093 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09095 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01195 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123068 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123122 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123027 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123098 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07591 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07653 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07768 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08863 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09069 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00986 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06946 |
| Вага | 5.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2674/9р-CZ |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с1005 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | сб0362nl |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06756 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121683 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04110 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07954 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01125 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |