| Артикул | б05727 |
| Вага | 10.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05539 |
| Вага | 16.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05530 |
| Вага | 14.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0038м |
| Вага | 15.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05532 |
| Вага | 15.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04928 |
| Вага | 18.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б05820 |
| Вага | 18.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05815 |
| Вага | 13.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05814 |
| Вага | 14.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05491 |
| Вага | 13.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05170 |
| Вага | 21.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04852 |
| Вага | 26.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0059м |
| Вага | 26.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04654 |
| Вага | 25.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05750 |
| Вага | 11.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05748 |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05747 |
| Вага | 10.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05734 |
| Вага | 10.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05495 |
| Вага | 9.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05746 |
| Вага | 14.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05745 |
| Вага | 14.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05494 |
| Вага | 9.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05735 |
| Вага | 13.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05493 |
| Вага | 9.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05722 |
| Вага | 35.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05717 |
| Вага | 17.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05601 |
| Вага | 12.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05597 |
| Вага | 11.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05587 |
| Вага | 11.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05581 |
| Вага | 12.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |