| Артикул | б04503 |
| Вага | 16.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04510 |
| Вага | 16.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04136 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03794 |
| Вага | 8.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0032 |
| Вага | 30.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04603 |
| Вага | 8.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04744 |
| Вага | 9.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04768 |
| Вага | 14.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04769 |
| Вага | 19.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04772 |
| Вага | 11.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04775 |
| Вага | 13.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04976 |
| Вага | 15.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04977 |
| Вага | 15.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З каменями |
| Артикул | б04996 |
| Вага | 9.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05004 |
| Вага | 10.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 804 |
| Вага | 19.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 386б |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0044м |
| Вага | 15.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0047m |
| Вага | 28.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б02265 |
| Вага | 14.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |