| Артикул | б05478 |
| Вага | 9.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04125 |
| Вага | 9.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05218 |
| Вага | 22.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04135 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04190 |
| Вага | 11.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04520 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05220 |
| Вага | 18.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05434 |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04132 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04189 |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05043 |
| Вага | 26.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05272 |
| Вага | 22.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02781 |
| Вага | 7.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03936 |
| Вага | 9.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04133 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04191 |
| Вага | 11.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05345 |
| Вага | 19.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б05401 |
| Вага | 12.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05433 |
| Вага | 16.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04502 |
| Вага | 10.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04546 |
| Вага | 9.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04495 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04496 |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04784 |
| Вага | 40.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04962 |
| Вага | 17.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04992 |
| Вага | 9.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05219 |
| Вага | 18.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03508 |
| Вага | 25.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04493 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04505 |
| Вага | 29.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |