| Артикул | б05546 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05557 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05172 |
| Вага | 7.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05556 |
| Вага | 11.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05629 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05627 |
| Вага | 5.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05620 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05623 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05622 |
| Вага | 7.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05621 |
| Вага | 8.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05615 |
| Вага | 11.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05612 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05605 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04653 |
| Вага | 24.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05610 |
| Вага | 10.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05511 |
| Вага | 12.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05558 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05255 |
| Вага | 25.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05512 |
| Вага | 12.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05513 |
| Вага | 12.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05176 |
| Вага | 26.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05492 |
| Вага | 10.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03337 |
| Вага | 24.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04525 |
| Вага | 5.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05174 |
| Вага | 7.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 531761121 |
| Вага | 28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 523453121 |
| Вага | 30 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 546601321 |
| Вага | 33.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 522061121 |
| Вага | 26.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б02318 |
| Вага | 8.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |