| Артикул | б05477 |
| Вага | 28.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04990 |
| Вага | 9.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05238 |
| Вага | 22.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0037м |
| Вага | 20.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0039м |
| Вага | 19.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0052м |
| Вага | 43.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05819 |
| Вага | 9.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04852 |
| Вага | 26.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0038м |
| Вага | 15.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05751 |
| Вага | 11.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05630 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05616 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05611 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04138 |
| Вага | 9.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04506 |
| Вага | 33.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04491 |
| Вага | 9.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04497 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04750 |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02782 |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03359 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль, Полімер |
| Артикул | б04420 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04494 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | бб0035м |
| Вага | 19.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б02096 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03807 |
| Вага | 14.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02314 |
| Вага | 8.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04303 |
| Вага | 13.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04475 |
| Вага | 35.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04474 |
| Вага | 22.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04511 |
| Вага | 16.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |