| Артикул | 133228 |
| Вага | 8.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133199 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133189 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112712 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133220 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133182 |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133174 |
| Вага | 10.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133177 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133178 |
| Вага | 11.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133180 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133173 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133175 |
| Вага | 11.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |