| Артикул | к07964 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08521 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07962 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07115 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08522 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08520 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07578 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07511 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07586 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07643 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112858 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112847 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08082 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07155 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07142 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06640 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07070 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к03947 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07022 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06427 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06432 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06449 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06507 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07478 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07966 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |