| Артикул | б02749 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02765 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02776 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB619R-AV |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02742 |
| Вага | 22.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | EXB646-B |
| Вага | 9.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Артикул | EXB647-N |
| Вага | 18.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB623-NE |
| Вага | 13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02348 |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02789 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB619R-NE |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04041 |
| Вага | 24.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02368 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |