| Артикул | б03072 |
| Вага | 10.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02813 |
| Вага | 9.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | SXB010-NE |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель |
| Артикул | EXB712-N |
| Вага | 11.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04054 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |