| Артикул | с07917 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08001 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08237 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06892 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05595 |
| Вага | 6.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08272 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09044 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01850 |
| Вага | 5.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06108 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09045 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07784 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0194ca |
| Вага | 13.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | 122892 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1713 ж |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1713ч |
| Вага | 0.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1642ж |
| Вага | 0.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08222 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12105а |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03441 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 121313 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121532 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121895 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12032 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12673 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04761 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121989 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12940 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | сб0195са |
| Вага | 13.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |