| Артикул | с07468 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07105 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07575 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123136 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08111 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08445 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703ser |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05955 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07015 |
| Вага | 4.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07208 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07332 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123060 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07542 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40008 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08089 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0463ca |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08475 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2512/1р-HSPH |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122295 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0224са |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06071 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06916 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122875 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123022 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123045 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08090 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123279 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08133 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0441di |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |