| Артикул | с07104 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07703 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07944 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR121210 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06618 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06722 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06924 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05930 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08575 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06962 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122813 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07570 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07659 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06918 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07123 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05957 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07227 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08389 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08434 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08804 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122789 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с05954 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07103 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123215 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 327471121 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08062 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08452 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08461 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 335761121 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |