| Артикул | OR111550 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09642 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08444 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08097 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR121290 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07121 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08281 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з40104ч |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06034 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01568 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01587 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123146 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01584 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR111510 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 073110 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR111590 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08438 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR131110 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07118 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0651nl |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0652nl |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08345 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0672ca |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0673ca |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 317641121 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0550mi |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 327081121 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08466 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07155 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |