| Артикул | с05940 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0590lg |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07743 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123260 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08207 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0601sm |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с05945 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08080 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09164 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7251 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06797 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07593 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06889 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09163 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05188 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07657 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08536 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123061 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123207 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08298 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08339 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122751 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08574 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08392 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09068 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08084 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08348 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08175 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |