| Артикул | с05341 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06049 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122531 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07124 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123046 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08098 |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08068 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08296 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08035 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06804 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122902 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07550 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123197 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08443 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08063 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06443 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06887 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07961 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07022 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07522 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08173 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08338 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08577 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07476 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123137 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123199 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08388 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |