| Артикул | с08297 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08440 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122919 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0613cha |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0644ca |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0628ca |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0606ri |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123289 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05272 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05673 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08171 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06186 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08170 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08256 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06300 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06325 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06328 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06192 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05013 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05405 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08216 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09375 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09351 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123485 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123479 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03511 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09264 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08474 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |