| Артикул | 122860 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07174 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122891 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07346 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123005 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07434 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07612 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123145 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07937 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07935 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07936 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07957 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08005 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08110 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123287 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | сб0474z |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08257 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123295к |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123295р |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123295б |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123295с |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7056 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |