| Артикул | кол01483 |
| Вага | 5.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01442 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01553 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01617 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01767 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01789 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01809 |
| Вага | 7.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01858 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | кол01890 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01994 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02482 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол02490 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00519 |
| Вага | 7.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18599 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01339 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01441 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18796 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18969 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18966 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01696 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01624 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181102 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01859 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | колб0012ca |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кол01118 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01365 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01418 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01397 |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01540 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...