| Артикул | кол01912 |
| Вага | 11.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01412 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01651 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02006 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02312 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02477 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02478 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01023 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01101 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01179 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | кол01325 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | кол01226 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01604 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01694 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 181054 |
| Вага | 31 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181057 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01384 |
| Вага | 11.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181101 |
| Вага | 18.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181103 |
| Вага | 38.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01905 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01913 |
| Вага | 11.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02148 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02316 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02484 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 181301 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01214 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18714 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18713 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01393 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...