| Артикул | кол01395 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01539 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18948 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0059di |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01906 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01915 |
| Вага | 9.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02029 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02051 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02384 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0139sm |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01057 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0014ca |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01216 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01445 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01479 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01482 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01468 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0043lg |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01527 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01396 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01605 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0058di |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01340 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | кол01718 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01787 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01784 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01874 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 860390М |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02007 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...