| Артикул | 181052риби |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01329О |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01164С |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 О |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01254Е |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254Н |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974діва |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18974близнюки |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01165Р |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255Н |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18974козеріг |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01165О |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 К |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 Е |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254D |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255Т |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18981 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18981б |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974водолій |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052козеріг |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1105 М |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00851 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1103 В |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255С |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...