| Артикул | кол02412 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181052рак |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол02030 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01357 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133761121 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18950 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133781121 |
| Вага | (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133631121 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02586 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133771121 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133621121 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 134021121 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 134111121 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133591121 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133601121 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133651121 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02583 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02582 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463Т |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 В |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00600 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01143 |
| Вага | 8.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463к |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01443 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...