| Артикул | 181052терези |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | кол01329D |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1103 А |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1105 L |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463р |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463о |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254А |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256А |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181115 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01255В |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01451 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00862 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1103 L |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01622 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1103 Е |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02451 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01664 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 18983 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02015 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02450 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01661 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 18941 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02407 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01742 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 Т |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463Е |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01590 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...