| Артикул | 1103 Т |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01453 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01520 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18982 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01663 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01457 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01847 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02011 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02500 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01329Р |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01229 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01404 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01444 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02127 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01409 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18790 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01485 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02463м |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01496 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18951 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181056 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02044 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00985 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01431 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01452 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18940 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...