| Артикул | кол01670 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01665 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 18974скорпіон |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 18976 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18976с |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02158 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01414 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01433 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18954 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18942 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02126 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01432 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18744 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18935 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01256Н |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256D |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256К |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01255М |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02558 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01164А |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01144 |
| Вага | 8.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01364 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181029 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181075 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181116 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01940 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...