| Артикул | кол01614 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01260 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18885 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01544 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18947 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02303 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01177 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01737 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02499 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02559 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133931121 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133611121 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01250 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181005 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01851 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01897 |
| Вага | 15.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01662 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01363 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01417 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01446 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01666 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01528 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01525 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18923 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01588 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18930 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18800 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01921 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 181135 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...