| Артикул | 1086 |
| Вага | 6.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01185 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01435 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01447 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18849 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01768 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02351 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 077240 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01243 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01537 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01741 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01848 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | колб0057ca |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01610 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01609 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01842 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01877 |
| Вага | 12.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01946 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02365 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02377 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR132040 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00954 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01402 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01584 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181034 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...