| Артикул | колб0043lg |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01527 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0058di |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01691 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01340 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | кол01182 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | колб0026arp(0,6) |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01324 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | колб0037ca |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0056di |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01826 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00771 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол402ke |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0098y |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0114di |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0112di |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0113di |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0111di |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01785 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181269 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18186 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | кол00721 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00718 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол00719 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18558 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01066 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01109 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | кол01083 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...