| Артикул | кол01084 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01085 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01343 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | колб0029ca |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | колб0030z |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 18753 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181006 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18911 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Топаз Лондон Блю, З каменями |
| Артикул | кол01086 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01545 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01547 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01546 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01524 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0052nl |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01642 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181019 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181023 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181020 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18791 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181058 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181059 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 181092 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01488 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01489 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18984 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18846 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18830 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01900 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181118 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | колб0062y |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...