| Артикул | п03159 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03798 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01704 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03837 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03840 |
| Вага | 7.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0316м |
| Вага | 0.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 240238 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03789 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03675 |
| Вага | 24.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | пб0308nl |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133233 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1937 |
| Вага | 15.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03511 |
| Вага | 0.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03514 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03592 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03727 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03749 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03753 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03176 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |