| Артикул | пб0316м |
| Вага | 0.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0285nl |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0308nl |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 143521322 |
| Вага | 13.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0360lg |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0359lg |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0356cha |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 12311121 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 16552421 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 116841121 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 116001121 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 124292400 |
| Вага | 7.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 110931121 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18171121 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 747681121 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 129742422 |
| Вага | 11.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 138321121 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 110982421 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0318м |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0317м |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0295ch |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0215nl |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0057gm |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0060gm |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0143lg |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0123gm |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0134mi |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0238ri |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0242ri |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0233ri |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |