| Артикул | пб0278ri |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0292cha |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0288nl |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0284nl |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0312nl |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0310nl |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0296ch |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0325gm |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0327gm |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0326gm |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0331м |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0334gm |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0337gm |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0336gm |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0338gm |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0286nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 131892 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Спессартин |
| Артикул | пб0027ch |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб01863 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0068ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0095ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0110lg |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0157ch |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0184ri |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0214nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0062ca |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0247 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0250 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0270nl |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0279ri |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |