| Артикул | 133017 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133211 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133158 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 980 |
| Вага | 24.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1003с |
| Вага | 25.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 624 |
| Вага | 25.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Ебенове дерево |
| Артикул | кду-13 |
| Вага | 10.39 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1070 |
| Вага | 32.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1061 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 132878 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 942 |
| Вага | 29.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133230 |
| Вага | 20.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1460п |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1339 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1445 |
| Вага | 11.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1340 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131460 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131455 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131555 |
| Вага | 19.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131539 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131562 |
| Вага | 13.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131379 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131892 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Спессартин |
| Артикул | 131673 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131964 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131812 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131739 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131677 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131792 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131969 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |